Specjalna flota pojazdów

Transport
Transport zwłok zwierząt

Pozwólcie sobie na przeżywanie żałoby bez dodatkowego stresu. Na Wasze życzenie zapewnimy transport i w warunkach chłodniczych przechowamy ciało Waszego pupila do momentu wykonania kremacji.

Dojeżdżamy do każdego miejsca zlokalizowanego na terenie województwa mazowieckiego, wystarczy zadzwonić i zamówić usługę wraz z transportem. Na terenie Warszawy i najbliższych okolic odbiory realizujemy do 6 godzin od otrzymania zgłoszenia. W przypadku innych lokalizacji dojedziemy do Państwa tak szybko jak będzie to możliwe.

Wybierając usługę kremacji indywidualnej zapewniamy bezpłatny transport w promieniu 50km od centrum Warszawy. W przypadku kremacji łączonej bezpłatnie dojedziemy wszędzie na terenie Warszawy. W pozostałych przypadkach koszt transportu wynosi 1,50zł za kilometr licząc od centrum Warszawy do miejsca odbioru. Jeśli czujecie taką potrzebę, nie wahajcie się do Nas zadzwonić w celu dopytania o szczegóły.

Odbiory realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 19.00 i w soboty w godzinach 9.00 – 16.00. Odbiór w innych godzinach realizowany jest za dodatkową opłatą – 100zł, natomiast w niedziele i święta za opłatą dodatkową – 200zł